Home » ISLANDIA » Sposób na kaca: gorąca rzeka

Sposób na kaca: gorąca rzeka

Dzisiaj sobota, więc podejrzewam, że wielu z was mierzy się z bólem głowy po imprezie. Przeżywałam to tydzień temu. Obudziłam się w cudowny, słoneczny i bezwietrzny sobotni poranek. I nie było pięknie. Było podle, źle, tragicznie. Poprzedniej nocy chyba za często powtarzałam sobie “carpe diem”… Doskonały dzień, aby spędzić go w łóżku, oglądając seriale i rozkładając się w spokoju do wieczora. Telefon przypomniał mi, że pora na kolejną drzemkę. Nakryłam głowę kołdrą i udałam się na wyprawę do świata marzeń… I nagle przypomniałam sobie, że umówiłam się ze znajomymi na wycieczkę. Modliłam się, aby nie chcieli jechać. Niestety, chcieli. Najpierw przez godzinę szukaliśmy samochodu, a ja w duchu cały czas liczyłam na to, że zrezygnujemy. Jak to mówi moja koleżanka: “Po co zwiedzać, jeśli wszystko można zobaczyć w internecie?”.

Mimo wszystkich przeciwności losu, takich jak zejście i wejście na drugie piętro, zawiązanie butów i znalezienie portfela, udało nam się wyjechać. I wiecie co? To było cudowne uzdrowienie! Jeśli szukasz dzisiaj magicznych sił, aby wstać z łóżka i poczuć się lepiej, śpieszę z pomocą. Oto składniki, których potrzebujesz:

Niedaleko położone miasteczko (długa jazda samochodem nie jest wskazana). Ja wybrałam Hverager?i, miejscowość położoną 40 km na południe od Reykjaviku, bogatą w pola geotermalne. gorąca rzeka na Islandii Wędrówka łatwym szlakiem (nie wystarczy energii na maszerowanie dłużej niż godzinę). My wybraliśmy przejście do doliny Reykjadalur.  gorąca rzeka na Islandii Piękne widoki. Jak tu narzekać, patrząc na coś takiego?gorące rzeka na Islandii gorąca rzeka na Islandii Dużo świeżego powietrza (po prawej), które oczyszcza organizm. Hveragerdi gorąca rzeka Śnieg. Zapewnia proste zabawy, które nie wymagają zbyt dużo myślenia. Rozgrzewka dla mózgu, który resetuje się od wczoraj. droga do gorącej rzeki w Hveragerdi I na koniec najważniejszy składnik – gorąca rzeka. Jest jak nagroda za przebytą drogę. gorąca rzeka na Islandii Kąpiel w takiej rzece, przy minusowej temperaturze i w otoczeniu pięknych gór jest najlepszym relaksem. Nie masz ochoty z niej wychodzić, zamykasz oczy i myślisz sobie “jest pięknie”.  gorąca rzeka na Islandii gorąca rzeka na Islandii

Ten wpis został sponsorowany przez naturę.

3 thoughts on “Sposób na kaca: gorąca rzeka

Leave a Reply

Your email address will not be published.